Сонцезахисний денний тональний крем з SPF 50 Lamic Crema Protettivo Solare di Tono має захисну дію, запобігає негативному впливу сонячних променів на шкіру обличчя. Вирівнює колір шкіри та надає їй здорового блиску. Завдяки легкій і нежирній структурі приємний у використанні, освіжає й заспокоює шкіру, чинить антиоксидантний ефект. Активно живить клітини епідермісу вітамінами та іншими корисними компонентами.
Тональний крем з SPF 50 Crema Protettivo Solare di Tono SPF 50, 50 ml Lamic Cosmetici – це багатофункціональний засіб, який поєднує в собі властивості тонального крему і сонцезахисного засобу. Легкий і повітряний, він ідеально лягає на шкіру, вирівнюючи її тон і приховуючи недоліки. Завдяки високому рівню захисту SPF 50, крем надійно захищає шкіру від шкідливого впливу UVA і UVB променів, запобігаючи фотостарінню і появі пігментних плям.
Формула крему збагачена зволожуючими компонентами, які живлять і пом'якшують шкіру, надаючи їй здоровий і свіжий вигляд. Крем має антиоксидантні властивості, захищає шкіру від вільних радикалів і сповільнює процеси старіння.
Переваги:
-
Вирівнює тон шкіри
-
Приховує недоліки
-
Захищає від сонця
-
Зволожує
-
Має антиоксидантні властивості
-
Легка текстура
-
Натуральний відтінок
Спосіб застосування: Нанесіть невелику кількість крему на чисту шкіру обличчя і розподіліть рівномірно. Використовувати щодня або перед виходом на сонце.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
-
Після салонних процедур
-
Перед виходом на сонце нанесіть тональний крем на обличчя й рівномірно розподіліть. Дочекайтеся повного вбирання.
РЕЗУЛЬТАТ:
Шкіра захищена від шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Колір обличчя стає рівнішим, здоровішим і природнішим. Шкіра зволожується, забезпечується правильне живлення клітин епідермісу.
Склад:
Water(Aqua), Demithicone, Cyclopentasiloxane, Isopropyl Myristate, Glycerin, Propilene Glycol, Stearic Acid, Glyceryl Monostearate, Butyrospermum Parkii(Shea) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond), Oil, Silybum Marianum Seed Oil, Titanium Dioxide, Silica, CI-77491, CI-77492, CI-77499, Lactic Acid, Urea, Cetyl Alcohol, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, Benzophenon-3, Carbomer, Allantoin, Phenonip, Perfume, Triehanolamine.
Виробник Італія